- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64180L
Описание
Крушка H18,
12V, 55W, тип фасунга: PY26D-1, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H18
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилен. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64180L
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 69 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 65,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1700 lm
толеранс на
светлинен поток ±8%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 12,30 g
дължина 59,0
mm
време на
работа
живот B3 700
h
живот Tc
1100 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H18 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 65 W |
| Тип фасунга | PY26D-1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1700lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |