- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64219L+
Описание
Крушка H16,
12V, 19W, тип фасунга: PGJ19, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
волтаж
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин): 4150k
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H16,H1
Автомобилни
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност по отношение
на стандартните изисквания, устойчиви са и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
Tellimuse
справка 64219L+
област на
използване (категория и специфичен продукт) халогенни фарове
електрически
данни входна
мощност 26 W
1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 19,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 500 lm
толеранс на
светлинен поток +10%...15%
размери и
тегло
диаметър
10.0 mm
Тегло на
продукта 18.80 g
дължина 67.0
mm
време на
работа
живот B3
1115 h
живот Tc
2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H16 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 19 W |
| Температура | 4150К |
| Тип фасунга | PGJ19 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |