-25 %
Крушка OSRAM H15, 24V, 60/20W, 3200K, 1500lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64177-
30.37€ (59.40лв.)
22.78€ (44.55лв.)
Без данък: 22.78€ (44.55лв.)
Описание
Крушка H15,
24V, 60/20W, тип фасунга: PGJ23T-1, линия: Standard, количество: 1 бр..
Област на
употреба (категория и специфичен за продукта) халогенен челник
електрически
данни
входна
мощност 73/24 W 1)
захранващо
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 60/20 W
тестово
напрежение 28,0 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 300 lm / 1500 lm
толеранс на
светлинния поток ±10 / ±10%
цветна
температура 3200 K
размери и
тегло
дължина 79,0
mm
диаметър
13,0 mm
Тегло на
продукта 23,00 g
време на
работа
живот B3 200
/ 1500 h
живот Tc 400
/ 3000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H15 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 60 W/20 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | PGJ23T-1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |