- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64176 CBN
Описание
Крушка H15,
12V, 55/15W, тип фасунга: PGJ23T-1, линия: Cool Blue Intense NextGen,
количество: 1 бр..
крушката
също произвежда светлина, подобна на дневната светлина, което също я прави
по-приятна за очите от светлината, произвеждана от обикновените крушки. в
сравнение с минималните изисквания на ECE, яркостта на светлините от серията
OSRAM COOL BLUE INTENSE е до 100% по-висока! благодарение на своя модерен
дизайн и сребърна шапка, той е идеален за прозрачни стъклени шкафове и придава
на вашия автомобил стилен външен вид.
светлинен
поток (lm): 260/ 1350lm
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64176CBN
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка, фар
електрически
технически данни
входна
мощност 19 / 64 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55/15 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 260lm /1350 lm
толеранс на
светлинния поток ±10 / ±10%
цветна
температура до 3700 K
размери и
тегло
диаметър
13.0 mm
тегло на
продукта 23.00 g
дължина 79.0
mm
време на
работа
живот B3
1000 / 100 h
живот Tc
2000 / 200 h
допълнителна
информация за продукта
базов модел
(стандартна звезда) PGJ23t-1
възможности
технология
халогенна лампа
сертификати
и стандарти
ECE
категория H15
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H15 |
| Линия | Cool Blue Intense NextGen |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 15 W/55 W |
| Температура | 3700К |
| Тип фасунга | PGJ23T-1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1350lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |