- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64241-
Описание
Крушка H11B,
12V, 55W, тип фасунга: PGJY-2, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H11B
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчка 64241
площ от
използване (специфично за категория и продукт) халогенни фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 62 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
напрежение
за изпитване 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1350 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 19,00 g
дължина 66,8
mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3 350 h
експлоатационен
живот Tc 580 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H11B |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PGJY19-2 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1350lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |