- Наличност: В наличност
- Модел: OSR62211CBB-2HB
Описание
До +50%
повече светлина! хипербяла светлина с почти 5500K цветна температура за
използване извън пътя.
COOL BLUE
BOOST следващото поколение предлага много бяла халогенна светлина, подобна на
LED крушките, с цветна температура до 5500K. крушките повишават нивото на
яркост. тези продукти нямат одобрение на ECE. това означава, че те не са
разрешени за използване по пътищата, а само за използване извън пътя.
светлинен
поток (lm): 1000lm
Информация
за продукта
Референтен
номер за поръчка 62211CBB
тип продукт
(SUV срещу магистрала) терен ≙ H11
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фар
електрически
технически данни
входна
мощност 75 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 75,00 W
изпитвателно
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1000 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
цветна
температура 5500 K
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 20,70 g
дължина 67,0
mm
време на
работа живот
B3 200 h
живот Tc 400
h
база:
PGJ19-2
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H11 |
| Линия | Cool Blue Boost |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 75 W |
| Температура | 5500К |
| Тип фасунга | PGJ 19-2 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1000lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 10 броя |