- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64211NB200
Описание
Osram NIGHT
BREAKER 200 серия крушки за фарове от най-високо ниво.
увеличената
светлинна мощност ви позволява да виждате още по-далеч, което ви дава повече
време за реакция в опасни ситуации. идеален за шофьори, които ценят най-добрите
светлинни свойства на фаровете.
- 200%
повече светлина
- 20%
по-ярка светлина
- дължина на
лъча до 150 метра
-
Светлоотразително хромирано покритие за модерен външен вид
Област на
използване на информация за продукта
(технология
и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 62 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1350 lm
толеранс на
светлинен поток ±10%
цветна
температура 3600 K
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 22,20 g
дължина 67,0
mm
време на
работа
живот B3 150
h
живот Tc 250
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H11 |
| Линия | Night Breaker 200 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3700К |
| Тип фасунга | PGJ 19-2 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1350lm |
| Опаковка | Кутия |