- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64211 NL-01B
Описание
Крушка H11,
12V, 55W, цвят на светлина: бял, тип фасунга: PGJ19-2, линия: Night Breaker
Laser, количество: 1 бр..
Серия: Night
Breaker Laser
Количество в
опаковка: 1
напрежение
(волт): 12v
Цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен): 1550lm
повече
светлина: +150%
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип:
В момента
най-ефективната халогенна крушка на Osram. открийте новото поколение NIGHT
BREAKER LASER - най-ярката халогенна крушка от OSRAM! използвайки най-новата
лазерна технология, тези крушки предлагат до 150% повече яркост в сравнение със
стандартните крушки (според стандарта, разрешен от закона). нажежаемата жичка,
произведена с помощта на авангардна технология, дава по-добра светлинна мощност.
благодарение на него крушките произвеждат светлинен лъч до 150 метра и до 20%
по-бяла светлина спрямо законовия минимален стандарт. по-добрата видимост
позволява на водача да открива опасностите по-рано и да реагира по-бързо на
тях.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H11 |
| Линия | Night Breaker Laser |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PGJ 19-2 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |