- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64211-
Описание
Крушка H11,
12V, 55W, тип фасунга: PGJ19-2, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: H11
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна ефективност срещу стандартни
изисквания, са издръжливи и рентабилни. отлично съотношение цена/качество,
надеждно OEM качество.
технически
данни
Данни за
продукта
Референтен
номер за поръчка 64211
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фар
електрически
технически данни
входна
мощност 62 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1350 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 22,56 g
дължина 68,4
mm
експлоатационен
живот
живот B3 350
h
живот Tc 580
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H11 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PGJ 19-2 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1350lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |