-29 %
Крушка OSRAM H10W, 12V, 10W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64113 K10SZT
53.69€ (105.01лв.)
37.96€ (74.24лв.)
Без данък: 37.96€ (74.24лв.)
Описание
Крушка H10W,
12V, 10W, тип фасунга: BA9S, линия: Standard, количество: 10 бр..
1 бр. =10бр.
Крушка Osram H10W 12V 10W BA9S мини халоген пакет 10бр. 64113. Серия:
оригинално
количество: 10 бр.
напрежение (волт): 12V
цветна температура на светлината (келвин):
светлинен ток (лумен):
повече светлина: стандартен
експлоатационен живот: стандартен
базов модел / тип: H10,H1,Ba9s
Автомобилните крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат
убедителна производителност спрямо стандартните изисквания, са издръжлив и
рентабилен. отлично съотношение цена/качество, надеждно OEM качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H10W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | BA9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |