- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64150 NBS
Описание
Крушка H1,
12V, 55W, тип фасунга: P14,5S, линия: Night Breaker Silver, количество: 1 бр..
Серия: Night
Breaker Silver
Количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
Цветна
температура на светлината (келвин): 3200K
светлинен
поток (Lumen): 1550lm
повече
светлина: +100%
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H1
NIGHT
BREAKER SILVER се предлага от Osram халогенна крушка за моторни превозни
средства с оптимална работа. Osram NIGHT BREAKER SILVER оставя до 100% повече
яркост в сравнение с минималния законов стандарт и осветява зона с дължина до
130 метра. позволява ви да виждате пътните знаци, препятствията и препятствията
по-рано и имате повече време за реакция. освен това тези автомобилни лампи имат
атрактивно съотношение цена-качество и модерен дизайн.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Night Breaker Silver |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1550lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |