- Наличност: В наличност
- Модел: OSR62200 SBP-
Описание
Крушка H1,
12V, 100W, тип фасунга: P14,5S, линия: Super Bright, количество: 1 бр..
H1;
номинална мощност (W) - 100; напрежение (V) - 12; базов модел - P14,5s
Off road
100w
3200k
2600lm
Висока
мощност с допълнителна мощност и крушка само за случайна употреба. забранено
движение по пътищата.
SUPER BRIGHT
PREMIUM и SUPER BRIGHT са пейзажни лампи с висока мощност и допълнителна
мощност. тези издръжливи и многофункционални крушки показаха отлична яркост
дори на най-трудния терен: päästetunyused, строителни и транспортни работни
места, селско и горско стопанство. тези продукти не са сертифицирани по ECE и
не могат да се използват при движение на открито. използването в пътно движение
може да обезсили бизнес лиценза и застрахователното покритие. в много страни
продажбата и употребата на тези продукти е забранена. моля, свържете се с вашия
местен дилър за информация във вашата страна.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 62200SBP
тип продукт
(терен спрямо магистрала) терен ≙ H1
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка, фар
електрически
технически данни
входна
мощност 93 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 100,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1)
приблизително
фотометрични
данни
светлинен
поток 2600 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
цветна
температура 3200 K
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 6,30 g
дължина 67,5
mm
време на
работа
живот B3 23
часа
живот Tc 50
часа
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | Super Bright |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 100 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2600lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |