-28 %
Крушка OSRAM D4S, 42V, 35W, 4400K, 3200lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66440XN2
101.24€ (198.01лв.)
72.86€ (142.50лв.)
Без данък: 72.86€ (142.50лв.)
Описание
Най-мощната
ксенонова светлина на OSRAM
XENARC NIGHT
BREAKER LASER Следващото поколение е най-мощната ксенонова светлина на OSRAM.
тази мощна лампа с ефективна ксенонова технология гарантира по-добра видимост
на пътя: до 220% повече яркост в сравнение с минималния закон. повече светлина
ви позволява да виждате по-далеч и по този начин да реагирате по-бързо. има
светлинен лъч до 250 метра и до 20% по-бяла светлина за постигане на по-модерен
външен вид (в сравнение с минималния закон). Avastage XENARC NIGHT BREAKER
LASER Бележка за чиста производителност: препоръчваме смяна на XENARC светлини
от професионалисти и по двойки.
42V
35W
P32d-5
3200lm
4400K
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D4S |
| Линия | Night Breaker Laser |
| Волтаж | 42 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Тип фасунга | P32D-5 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |