- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66240 XENARC
Описание
Крушка D2S,
85V, 35W, 4300 К, 3200 lm., тип фасунга: P32D-2, линия: Xenarc, количество: 1
бр..
Следващо
поколение
Най-мощната
ксенонова светлина на OSRAM
XENARC NIGHT
BREAKER LASER Следващото поколение е най-мощната ксенонова светлина на OSRAM.
тази мощна лампа с ефективна ксенонова технология гарантира по-добра видимост
на пътя: до 220% повече яркост в сравнение с минималния закон. повече светлина
ви позволява да виждате по-далеч и по този начин да реагирате по-бързо. има
светлинен лъч до 250 метра и до 20% по-бяла светлина за постигане на по-модерен
външен вид (в сравнение с минималния закон). Avastage XENARC NIGHT BREAKER
LASER Бележка за чиста производителност: препоръчваме смяна на XENARC светлини
от професионалисти и по двойки.
Информация
за продукта
електрическа
техническа информация
входна
мощност 35 W
захранващо
напрежение 85 V
номинална
мощност 35,00 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±3%
фотометрични
данни
светлинен
поток 3200 lm
4500K
толеранс на
светлинен поток ±15%
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 16,10 g
дължина 77,3
mm
време на
работа
живот B3
1500 h
живот Tc
3000 h
допълнителна
информация за продукта
от
(стандартна маркировка) P32d-2
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D2S |
| Линия | Xenarc |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4300К |
| Тип фасунга | P32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 4 броя |