-25 %
Крушка OSRAM D2R, 85V, 35W, 4300К, 2800lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66250 XENARC
52.66€ (102.99лв.)
39.50€ (77.26лв.)
Без данък: 39.50€ (77.26лв.)
Описание
Крушка D2R,
85V, 35W, 4300 К, 2800 lm., тип фасунга: P32D-3, линия: Xenarc, количество: 1
бр..
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D2R |
| Линия | Xenarc |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4300К |
| Тип фасунга | P32D-3 |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2800lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 4 броя |