-30 %
Крушка OSRAM D1S, 85V, 35W, 6200К, 3200lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66140CBN-2HB
213.21€ (417.00лв.)
148.53€ (290.50лв.)
Без данък: 148.53€ (290.50лв.)
Описание
ултра бяло с
до 6200K цветова температура и 150% по-ярка светлина!
XENARC COOL
BLUE INTENSE NEXT GEN – запознайте се с тази модерно изглеждаща лампа с висока
мощност! Ултра бяла светлина и висок контраст за LED изгледа.
високотехнологичната ксенонова крушка с цветна температура до 6200 келвина предлага
високоефективна технология, брилянтен ефект и компромисен дизайн. благодарение
на специално покритие, което се използва вместо традиционно покритие, лампата
произвежда ярка бяла светлина. тази стилна крушка създава привличащ вниманието
ефект и ви помага да бъдете виждани по-добре. Благодарение на крушката XENARC
COOL BLUE INTENSE NEXT GEN нощта се превръща в ден.
лумени:
3200lm
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Линия | Cool Blue Intense NextGen |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 6200К |
| Тип фасунга | PK32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |