- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66140XN2
Описание
Крушка D1S,
85V, 35W, 4500 К, цвят на светлина: бял, тип фасунга: PK32D-2, линия: Night
Breaker Laser, количество: 1 бр..
Най-мощната
ксенонова светлина на OSRAM
XENARC NIGHT
BREAKER LASER е първата ксенонова светлина на OSRAM. тази мощна лампа с
ефективна ксенонова технология гарантира по-добра видимост на пътя: до 220%
повече яркост в сравнение с минималния закон. повече светлина ви позволява да
виждате по-далеч и по този начин да реагирате по-бързо. има светлинен лъч до
250 метра и до 20% по-бяла светлина за постигане на по-модерен външен вид (в
сравнение с минималния закон). Avastage XENARC NIGHT BREAKER LASER Бележка за
чиста производителност: препоръчваме смяна на XENARC светлини от
професионалисти и по двойки.
електрически
технически данни
входна
мощност 35 W
4500k
захранващо
напрежение 85,0 V
номинална
мощност 35,00 W
напрежение
за изпитване 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±3%
фотометрични
данни
светлинен
поток 3200 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 59,00 g
дължина 83,2
mm
време на
работа
живот B3
1500 h
живот Tc
3000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D1S |
| Линия | Night Breaker Laser |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4500К |
| Тип фасунга | PK32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 3200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |