- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66140 XENARC
Описание
Крушка D1S,
35W, 4150 К, тип фасунга: PK32D-2, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество
на Xenarc в опаковката: 1
цветна
температура на светлината (келвин): 4150k
светлинен
поток (лумен): 2800lm
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартни
Лампи XENARC
ORIGINAL впечатляват с широка продуктова гама и надеждно OEM качество. Използва
се успешно в милиони нови автомобили от известни производители, или като
стандартно оборудване, или като оригинални резервни части. С цветна температура
до 4500 Келвина, тяхната светлина е по-близка до естествената дневна светлина
от традиционното халогенно осветление и следователно е по-приятна за окото.
Благодарение на впечатляващата светлинна мощност те предлагат по-добра видимост
на пътя. По-ниски емисии на CO2 поради по-ниската консумация на енергия.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D1S |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4150К |
| Тип фасунга | PK32D-2 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2800lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |