- Наличност: В наличност
- Модел: OSR66150 XENARC
Описание
Крушка D1R,
85V, 35W, 4300 К, 2800 lm., тип фасунга: PK32D-3, линия: Xenarc, количество: 1
бр..
Серия:
оригинално
количество
Xenarc в опаковката: 1
цветна
температура на светлината (келвин): 4150K
светлинен
поток (лумен): 2800lm
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартни
85V
лампи XENARC
ORIGINAL впечатляват с широка продуктова гама и надеждно OEM качество. Използва
се успешно в милиони нови автомобили от известни производители, или като
стандартно оборудване, или като оригинални резервни части. С цветна температура
до 4500 Келвина, тяхната светлина е по-близка до естествената дневна светлина
от традиционното халогенно осветление и следователно е по-приятна за окото.
Благодарение на впечатляващата светлинна мощност те предлагат по-добра видимост
на пътя. По-ниски емисии на CO2 поради по-ниската консумация на енергия.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | D1R |
| Линия | Xenarc |
| Волтаж | 85 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4300К |
| Тип фасунга | PK32D-3 |
| Тип крушка | Ксенон |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2800lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 4 броя |