-25 %
Крушка OSRAM C6W, 12V, 6W, 85lm, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6486X K10SZT
21.17€ (41.40лв.)
15.88€ (31.06лв.)
Без данък: 15.88€ (31.06лв.)
Описание
Крушка C6W,
12V, 6W, 85 lm., тип фасунга: SV8,5-8, линия: Standard, количество: 10 бр..
Референтно
приложение Tellimuse 6486X (специфично за категория и продукт): входна мощност
на
допълнителни
електрически
данни 6 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 6,00 W напрежение за
изпитване 13,5 V входно електричество ±10% фотометрични данни светлинен поток
85 lm толеранс на светлинен поток ±20 % размери и тегло диаметър 11,0 mm Тегло
на продукта 2,50 g дължина 36,0 mm време на работа експлоатационен живот B3 350
h експлоатационен живот Tc 600 h Допълнителна информация за продукта базов
модел (тип основа) SV8.5-8
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C6W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 6 W |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 85lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |