-19 %
Крушка OSRAM C5W, 24V, 5W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6423 K10SZT
8.03€ (15.71лв.)
6.53€ (12.77лв.)
Без данък: 6.53€ (12.77лв.)
Описание
Крушка C5W,
24V, 5W, тип фасунга: SV8,5-8, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
Оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 24 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: C5w, крушка Shuttle 35 мм, Sv8.5
рентабилни
оригинални крушки за камиони Osram Original серия.
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 38 mm |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |