-26 %
Крушка OSRAM C3W, 24V, 3W, 17lm, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6421 K10SZT
10.94€ (21.40лв.)
8.13€ (15.90лв.)
Без данък: 8.13€ (15.90лв.)
Описание
Крушка C3W,
24V, 3W, тип фасунга: SV8,5-8, линия: Standard, количество: 10 бр..
Крушка (опаковка от 10 бр.) C3W 24V 3W SV8,5-8 Standard 17lm
Крушка, светлини на регистрационния номер
Tc 1500h
11x41mm
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C3W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 17lm |
| Опаковка | Кутия |