-26 %
Крушка OSRAM C3W, 12V, 3W, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6428 K10SZT
10.74€ (21.01лв.)
7.99€ (15.63лв.)
Без данък: 7.99€ (15.63лв.)
Описание
Крушка C3W, 12V, 3W, тип фасунга: SV7-8, количество:
10 бр..
Серия: оригинално
количество: 10 бр.
напрежение (волт): 12V
цветна температура на светлината (келвини):
светлинен ток (лумен):
повече светлина: стандартен
експлоатационен живот: стандартен
базов модел / тип: крушка совалка 28 mm
Автомобилните крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат
убедителна производителност по отношение на стандартните изисквания, са
издръжлив и рентабилен. отлично съотношение цена/качество, надеждно OEM
(оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C3W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Тип фасунга | SV7-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |