-24 %
Крушка OSRAM C10W, 12V, 10W, 120lm, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6438 K10SZT
10.94€ (21.40лв.)
8.35€ (16.33лв.)
Без данък: 8.35€ (16.33лв.)
Описание
Крушка C10W, 12V, 10W, 120 lm., тип фасунга: SV8,5-8,
линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия: оригинално
количество: 10 бр.
напрежение (волт): 12V
цветна температура на светлината (келвин):
светлинен ток (лумен):
повече светлина: стандартен
експлоатационен живот: стандартен
базов модел / тип: крушка Shuttle 31mm, Sv8.5
Автомобилните крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат
убедителна производителност в сравнение със стандартните изисквания, са
издръжливи и рентабилни. отлично съотношение цена/качество, надеждно OEM
качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C10W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 120lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |