-24 %
Крушка OSRAM C10W, 12V, 10W, 105lm, 10 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6461 K10SZT
7.98€ (15.61лв.)
6.07€ (11.87лв.)
Без данък: 6.07€ (11.87лв.)
Описание
Крушка C10W,
12V, 10W, 105 lm., тип фасунга: SV8,5-8, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: крушка Shuttle 35mm, Sv8.5
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност в сравнение
със стандартните изисквания, са издръжливи и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C10W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 105lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |