-25 %
Крушка OSRAM C10W, 12V, 10W, 100lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6411-02B
1.84€ (3.60лв.)
1.38€ (2.70лв.)
Без данък: 1.38€ (2.70лв.)
Описание
Крушка C10W,
12V, 10W, 100 lm., тип фасунга: SV8,5-8, линия: Standard, количество: 2 бр..
Серия:
оригинално
количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
светлинна
цветна температура (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: крушка Shuttle 41mm,B8,4d,Sv8.5
OSRAM
ORIGINAL LINE халогенните крушки имат убедителни производителност, те са
издръжливи и рентабилни. висококачествена оригинална стандартна крушка с
отлично съотношение цена-качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 41 mm |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C10W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 100lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |