-25 %
Крушка OSRAM 8B, 12V, 35W, 800lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64242-
19.28€ (37.71лв.)
14.46€ (28.28лв.)
Без данък: 14.46€ (28.28лв.)
Описание
Крушка H8B, 12V, 35W, тип фасунга: PGJY-1, линия:
Standard, количество: 1 бр..
Oбласт на употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 43 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 35,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 800lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 19,00 g
дължина 66,8
mm
време на
работа
живот B3 400
h
живот Tc 800
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H8B |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Тип фасунга | PGJY19-1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 800lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |