-20 %
Крушка, мигач PHILIPS WY5W, 12V, 5W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12396NA/10
15.49€ (30.30лв.)
12.39€ (24.23лв.)
Без данък: 12.39€ (24.23лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Жълт |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | WY5W |
| Линия | Orange |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |