-20 %
Крушка, мигач PHILIPS WY21W, 12V, 21W, 280lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12071/2B
9.05€ (17.70лв.)
7.24€ (14.16лв.)
Без данък: 7.24€ (14.16лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Жълт |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | WY21W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | WX3X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 280lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |