-20 %
Крушка, мигач PHILIPS W5W, 12V, 5W, 3300K, 50lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12961XVPB2
4.81€ (9.41лв.)
3.84€ (7.51лв.)
Без данък: 3.84€ (7.51лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W5W |
| Линия | X-tremeVision Pro150 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Температура | 3300K |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 50lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |