-20 %
Крушка, мигач PHILIPS W3W, 12V, 3W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12256/2B
1.57€ (3.07лв.)
1.26€ (2.46лв.)
Без данък: 1.26€ (2.46лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W3W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 3 W |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |