-20 %
Крушка, мигач PHILIPS W21W, 12V, 21W, 460lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12065/2B
5.98€ (11.70лв.)
4.79€ (9.37лв.)
Без данък: 4.79€ (9.37лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W21W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | W3X16D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |