-20 %
Крушка, мигач PHILIPS W21/5W, 12V, 5/21W, 440lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12066/B2
6.60€ (12.91лв.)
5.28€ (10.33лв.)
Без данък: 5.28€ (10.33лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W21/5W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W/ 5 W |
| Тип фасунга | W3X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 440lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |