-20 %
Крушка, мигач PHILIPS W16W, 12V, 16W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12067/2B
3.69€ (7.22лв.)
2.95€ (5.77лв.)
Без данък: 2.95€ (5.77лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | W16W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 16 W |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |