-20 %
Крушка, мигач PHILIPS T4W, 12V, 4W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12929/10
6.34€ (12.40лв.)
5.07€ (9.92лв.)
Без данък: 5.07€ (9.92лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | T4W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 4 W |
| Тип фасунга | BA9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |