-20 %
Крушка, мигач PHILIPS RY10W, 12V, 10W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12093NA/10
19.02€ (37.20лв.)
15.22€ (29.77лв.)
Без данък: 15.22€ (29.77лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Оранжев |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | RY10W |
| Линия | Amber |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0,27 W/ 10 W |
| Тип фасунга | BAU15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |