-20 %
Крушка, мигач PHILIPS R5W, 12V, 5W, 50lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12821LLECOB2
3.06€ (5.98лв.)
2.45€ (4.79лв.)
Без данък: 2.45€ (4.79лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | R5W |
| Линия | Long Life EcoVision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 5 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 50lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |