-20 %
Крушка, мигач PHILIPS R10W, 12V, 10W, 125lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12814/2B
1.49€ (2.91лв.)
1.19€ (2.33лв.)
Без данък: 1.19€ (2.33лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | R10W |
| Линия | Premium |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 10 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 125lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |