-20 %
Крушка, мигач PHILIPS PY21W, 12V, 21W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12496SV/2B
17.03€ (33.31лв.)
13.62€ (26.64лв.)
Без данък: 13.62€ (26.64лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Оранжев |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PY21W |
| Линия | Silver Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BAU15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |