-20 %
Крушка, мигач PHILIPS PWY24W, 12V, 24W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12174SVHTRC1
25.67€ (50.21лв.)
20.53€ (40.15лв.)
Без данък: 20.53€ (40.15лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PWY24W |
| Линия | Silver Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 24 W |
| Тип фасунга | WP3,3X14,5/4 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |