-20 %
Крушка, мигач PHILIPS PSY24W, 12V, 24W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12188NAC1
19.48€ (38.10лв.)
15.58€ (30.47лв.)
Без данък: 15.58€ (30.47лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Жълт |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PSY24W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 24 W |
| Тип фасунга | PG20/4 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |