-20 %
Крушка, мигач PHILIPS PSX24W, 12V, 24W, 3300K, 440lm, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12276WVUB1
38.86€ (76.00лв.)
31.09€ (60.81лв.)
Без данък: 31.09€ (60.81лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PSX24W |
| Линия | WhiteVision Ultra |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 24 W |
| Температура | 3300K |
| Тип фасунга | PG20/7 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 440lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |