-20 %
Крушка, мигач PHILIPS PS24W, 12V, 24W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12086FFC1
20.09€ (39.29лв.)
16.08€ (31.45лв.)
Без данък: 16.08€ (31.45лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PS24W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 24 W |
| Тип фасунга | PG20/3 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |