-20 %
Крушка, мигач PHILIPS PCY16W, 12V, 16W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12271AC1
18.61€ (36.40лв.)
14.89€ (29.12лв.)
Без данък: 14.89€ (29.12лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Цвят на светлина | Жълт |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | PCY16W |
| Линия | HiperClick |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 16 W |
| Тип фасунга | PU20D/2 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |