-20 %
Крушка, мигач PHILIPS P21W, 12V, 21W, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12498/2B
1.59€ (3.11лв.)
1.27€ (2.48лв.)
Без данък: 1.27€ (2.48лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P21W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 2 броя |