-20 %
Крушка, мигач PHILIPS P21/5W, 24V, 5/21W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 13499/10
15.19€ (29.71лв.)
12.15€ (23.76лв.)
Без данък: 12.15€ (23.76лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 21 W/ 5 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |