-20 %
Крушка, мигач PHILIPS P21/5W, 12V, 5/21W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12499/10
8.95€ (17.50лв.)
7.16€ (14.00лв.)
Без данък: 7.16€ (14.00лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W/ 5 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |