-20 %
Крушка, мигач PHILIPS P13W, 12V, 13W, 1 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12277/C1
20.86€ (40.80лв.)
16.69€ (32.64лв.)
Без данък: 16.69€ (32.64лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | P13W |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 13 W |
| Тип фасунга | PG18,5D-1 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |