-20 %
Крушка, мигач PHILIPS H6W, 12V, 6W, 3100K, 125lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12036WVUB2
21.47€ (41.99лв.)
17.18€ (33.60лв.)
Без данък: 17.18€ (33.60лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H6W |
| Линия | WhiteVision Ultra |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 6 W |
| Температура | 3100K |
| Тип фасунга | BAX9S |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 125lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |