-20 %
Крушка, мигач PHILIPS H6W, 12V, 6W, 10 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 12036/10
41.93€ (82.01лв.)
33.54€ (65.60лв.)
Без данък: 33.54€ (65.60лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | H6W |
| Линия | Vision |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 6 W |
| Тип фасунга | BAX9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |